לשחזר את ה-Task Manager או את Regedit או אפשרויות תיקיה במקרה שנחסמו ע"י וירוס

בואו נודה בזה, רובנו נפגענו מוירוס מתי שהוא. אפילו אם מותקן לנו אנטי וירוס, עדין אין זו הגנה של 100% ולא קיימת הגנה בפני וירוסים חדשים שיוצאים ביום יום. לפעמים אחרי הסרה של הווירוס או בניסיון להסיר אותו אנחנו נתקלים בכל מיני בעיות שהווירוס יצר על מנת להקשות עלנו להיפטר ממנו כמו ביטול מנהל המשימות כשאתם מנסים ללחוץ על המשולש במקודש 🙂 (CTRL+ALT+DEL) ובמקומו אתם מקבלים הודעה ש"הגישה בוטלה ע"י מנהל המערכת".

taskmanager ERROR

ואז אתם אומרים לעצמכם, נו שטויות ניתן לעקוף את זה דרך ה-Registry, ואתם באים להכנס ל-regedit ומקבלים את ההודעה "Registry editing has been disabled by your administrator." 🙁

אפילו אפשרויות תיקיה כדי שתוכלו לראות קבצים חבויים מבוטלת … כמה מייאש זה יכול להיות. אל חשש ישנו פתרון די פשוט להחזיר את מנהל המשימות, עורך הרשומות ועוד כמה אפשרויות בלחיצת כפתור אחת.

הבעיה נפוצה מאוד במקרה של וירוס בשם "Brontok". הווירוס הזה מבצע מספר שינוים במערכת על מנהל להגביל את האפשרות לזהות אותו, ובכך להקשות על האפשרות להסיר אותו.

מצאתי כלי חביב, בשם RRT או באריכות Remove Restrictions Tool, שמאפשר מחדש את מה שהווירוס ביטל לנו. הכלי מתעדכן מידי פעם אזמומלץ לבדוק באתר היצרן איזה תוספות נוספו לתוכנה.

[ להורדה ] – [ להורדת גרסה ישנה ולא מתעלקת ]


2 thoughts on “לשחזר את ה-Task Manager או את Regedit או אפשרויות תיקיה במקרה שנחסמו ע"י וירוס

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*