בשעה טובה ומוצלחת הצלחתי להתקין את פדורה 8

למען האמת אי אפשר לקרוא לזה התקנה כי כבר היתה לי מערכת פדורה 7 מותקנת ובסה"כ שידרגתי לגרסה 8. בניגוד לפעמים הקודמות שתמיד היתי מוחק את הכונן ומתקין את המערכת מאפס הפעם העדפתי לעדכן.

Fedora 8 Codename Werewolf - Login Screen

  • ניסיון ראשון שלי לעדכן את המערכת היה פשוט דרך הדיסק ולהכנס לממשק הגרפי ולבחור באפשרות העדכון, אך משום מה (כנראה בגלל שהכונן DVD שלי דפוק) הדיסק לא עבד, היתי מצליח להגיע עד לתפריט של לבחור איך להריץ את ההתקנה כממשק גרפי או טקסטואלי, אבל מעבר לכך ההתקנה היתה מודיעה לי שהדיסק של פדורה לא בכונן.
  • ניסיון שני שלי היה דרך קובץ ה-ISO של ההתקנה ישירות מהכונן, אפשר לבחור את הכונן\מחיצה ולתת למערכת את הנתיב לתיקיה שבא מאוחסן הקובץ וכך להתקין את המערכת דרך הההתקנה שעל המחשב. האופציה הזאת לא עבדה לי בשום דרך שניסיתי.
  • ניסיון שלישי שלי היה דרך FTP שדווקא הלך די יפה, עד הקטע שהמערכת בתחילה לבדוק Transition לא זוכר את המילה בדיוק אבל זה לקח שעות והתחלתי לחשוב שההתקנה נתקעה לי, אז אתחלתי את המחשב כרגיל והחלטתי לבצע את העידכון דרך האינטרנט.

לפני כמה זמן נתקלתי במדריך באתר של לינמגזין כיצד לשדרג את פדורה דרך האינטרנט והחלטתי שהפעם אני אמיץ מספיק לנסות את האפשרות הזאת גם. הפעם עקבתי אחרי ההסברים מאתר הפרויקט של פדורה שכלל עוד כמה טיפים. הפעלתי את העדכון על ממשק טקסטואלי ונתתי לו את כל הלילה. המערכת סימה בלילה להוריד את כל העדכונים אבל שוב ראיתי את המערכת תקועה על שורת ה-Transition. בכל אופן הפעם היה לי את הזמן אז השארתי את המערכת וחזרתי בערב לבדוק מה קורה. שמחתי לקבל את הודעת ה-DONE על המסך שבישרה שכעט אני בעליו של מערכת פדורה 8. ביצעתי אתחול מהיר והיתי מוכן כבר לעבוד על המערכת החדשה.


Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*
*